RE/MAX CONVENTION 2015 a President’s award ČR pro Pavla Hassmana od Davida Krajného

RE/MAX CONVENTION 2015 a President’s award ČR pro Pavla Hassmana

Uplynulý víkend se uskutečnila jedna z největších realitních konferencí – RE/MAX Convention. Dva dny plné odborných seminářů zakončil slavnostní galavečer, během kterého byl předán šek nadaci Terezy Maxové.

 Realitní konference RE/MAX Convention se o víkendu uskutečnila v úchvatném prostoru haly Gong v Ostravě. Na dvoudenní odbornou část přijaly pozvání největší celebrity realitního oboru, návštěvníci tak měli příležitost vyslechnout přednášku výkonného ředitele RE/MAX Europe Michaela Polzlera nebo praktický seminář nejúspěšnějšího realitního makléře pro Havaj (a rodáka z Ostravy) – Raye Proška. Po konferenční části následoval slavnostní galavečer, jehož součástí bylo také vyhlášení těch nejlepších realitních profesionálů i kanceláří.

RE/MAX 4You slaví úspěchy

Velký úspěch slavili v RE/MAX 4You, která se stala druhou nejúspěšnější mimopražskou kanceláří a zároveň čtvrtou nejlepší kanceláří v republice. Kromě toho došlo i na několik individuálních cen, které si odnesli jednotliví makléři: Jaroslav Noska, Milan Gavenčiak a Petr Andrášek vstoupili oficiálně mezi realitní elitu, neztratili se ale ani další zástupci stejné kanceláře. Velké emoce pak v sále vzbudilo ocenění „President’s award ČR“ za přínos pro společnost.  Jako první v ČR získal toto významné ocenění Pavel Hassman, majitel RE/MAX 4you.

Hřebem večera pak bylo předání šeku nadaci Terezy Maxové. Díky příspěvkům jednotlivých účastníků se podařilo vybrat celkem 110.000,-. „Jsme rádi, že tato částka pomůže dětem z dětských domovů,“ říká Pavel Hassman.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CAPTCHA načítání...