Rodinná firma

světové značky


V roce 2007 otevřeli manželé Martina a Pavel Hassmanovi svou první pobočku REMAX 4 You v Chomutově, pod společností HASSMAN TRADING s.r.o. společnými silami pracovali na rozšíření týmu, do kterého již patří i jejich děti. S následujícími lety se společnost rozrostla o sesterské společnosti a rozšířila tak své působení po celé České republice.

Nyní má RE/MAX 4 You pobočky v 6 městech České republiky (Chomutov, Žatec, Louny, Praha, Mělník, Benátky nad Jizerou) a zobchodovali jsme již více než 5 000 transakcí.

Ĺogo balón 2017

Účel naší společnosti

Společnost RE/MAX 4 You pomáhá svým klientům a makléřům prodávat, kupovat a pronajímat nemovitosti jednodušeji, bezpečněji a za lepších podmínek, než by toho dosáhli s naší konkurencí, nebo sami.

Mise

Svou poctivou prací zlepšujeme svět realit, povědomí o něm i jeho pověst.

Vize

Naším cílem je poskytovat klientům a makléřům služby, se kterými budou nejen spokojeni, ale i nadšeni a budou nás dále doporučovat.  Staneme se pro ně nejlepší a první volbou na realitním trhu.

Kdo a jací jsme

Jsme důvěryhodní, čestní a spolehliví profesionálové. Spolupracujeme a budujeme dobré vztahy s klienty, kolegy i konkurenčními makléři. Společně tvoříme pozitivní, disciplinovaný, loajální a prosperující tým svobodných podnikatelů.