Poděkování jménem mého syna

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala jménem mého syna, Radka Čížka, za služby, které nám poskytla Vaše společnost, jmenovitě pan Petr Andrášek.

Více jak rok jsme sháněli nemovitost k rekreaci, kdy jsme jednali s několika realitními makléři od různých realitních kanceláří.Mohu potvrdit, že i přístup realitních makléřů byl různý, od malého zájmu prodat nemovitost až po vnucování k podpisu smlouvy.

Jsem velice ráda, že jsem se setkali s realitním makléřem, panem Petrem Andráškem , který byl ve všech směrech naprostým profesionálem a dokázal svým přístupem a dobrou radou pomoci při rozhodování, zda danou nemovitost koupit.

Chtěli bychom tímto vyjádřit naprostou spokojenost a poděkovat Vaší společnosti a především panu Petru Andráškovi a pokud by naše poděkování pomohlo i k finančnímu ohodnocení, byli bychom za to velice rádi.

Velká Černoc 133

S pozdravem

Alena Čížková

acizkova@csas.cz

2 replies
 1. Jana Agosti says:

  Dobrý den,

  chtěla bych touto cestou velice poděkovat panu Petru Andráškovi za jeho profesionální jednání vstřícnost, spolehlivost a obětavost.
  Pracuje ve prospěch klienta s nadstandartním přístupem i ve svém volném čase. Doporučuji všem kteří chtějí prodat nebo koupit nemovitost makléře pana Petra Andráška

  S pozdravem
  Jana Agosti

  Odpovědět

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CAPTCHA načítání...