RE/MAX 7th European Convention

Největší evropská realitní událost letošního roku, 7. Evropské RE/MAX Convention, proběhlo minulý týden v Berlíně. Účastníci, mezi nimiž byli i zástupci RE/MAX 4 you Pavel Hassman, Pavel Hassman ml., Jaroslav Noska a Petr Andrášek měli možnost navštívit semináře na různá témata, např. leadershipu, nových technologií a nástrojů, ale také velice zajímavou prezentaci o prognóze realitního byznysu v roce 2020. Majitelé RE/MAX Europe Walter Schneider, Frank Polzler a Michael Polzler předávali své letité zkušenosti i vize do budoucna.

Fantastické bylo vystoupení Bertranda Piccarda, který v roce 1999 obletěl jako první člověk na světě Zemi bez mezipřistání v horkovzdušném balonu a v roce 2015 v letadle na solární pohon.

Čtvrteční galavečer v bývalé berlínské elektrárně, který celé Convention důstojně završil, zůstane navždy v paměti Pavla Hassmana ml. Ten právě v den slavnostního večera oslavil své 20. narozeniny a z úst tisícovky přítomných zaznělo nezapomenutelné narozeninové přání „Happy Birthday to You“.

Všichni zúčastnění se již dnes těší na příští rok, kdy v termínu 19.10 -21.10 proběhne další evropské Convention, tentokrát v Římě. Chcete být u toho? Spojte se s mnou!

pavel.hassman@re-max.cz

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CAPTCHA načítání...