Realitní makléř kanceláře RE/MAX 4 you Petr Andrášek

Poděkování za výbornou spolupráci Petrovi Andráškovi

V Žatci dne 15.9.2016

 

Vážení,

 

chtěl bych Vám tímto poděkovat za výbornou spolupráci a Vaše služby při koupi historického domu na Náměstí Svobody 119 v Žatci.

Společnost RE/MAX  4 you v Žatci nám poskytla opravdu profesionální servis, navíc umocněný velice schopným realitním makléřem panem Petrem Andráškem, který nám byl během koupě domu a jednáních s tím spojenými vždy plně k dispozici.

Jednání s ním bylo vždy velice příjemné a pan Andrášek byl schopen v případě potřeby velmi rychle reagovat a zajistit vše potřebné, aby se koupě mohla uskutečnit co nejdříve. Vypracování kupní smlouvy, notářské úschovy a návrhu na vklad do katastru nemovitostí bylo zpracované bezchybně, takže na katastru nebyla žádná připomínka a tedy žádné zdržení s doplňováním.

Jeho přičiněním byla jednání o koupi domu velice korektní ( a to pro obě strany ) a navíc oceňujeme jeho vysoce profesionální a přitom lidský přístup ke všem zúčastněným. Prostě perfektní . . . . .

Koupi již máme za sebou a tak se těšíme z našeho nového domu.

Pokud bude v budoucnu příležitost, velmi rádi se na společnost RE/MAX  4 you a potažmo pana Petra Andráška zase obrátíme.

Děkujeme.

 

S pozdravem

 

Jaroslav Kotalík

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CAPTCHA načítání...