Realitní makléřka kanceláře RE/MAX 4 you Petr Andrášek

Poděkování za služby Petra Andráška

Vážený pane Hassmane,
jsem potěšená, ba, považuji za svou povinnost poděkovat Vám a Vaší firmě za práci pana Petra Andráška při prodeji domu ve Smolnici.
Ta barabizna mi FAAAKT pila krev a podle mého názoru (a bohužel i názoru kupujících) byla fakticky neprodejná. Pan Andrášek věnoval jejímu prodeji takové úsilí, že kdyby se to převedlo na hodinovou mzdu, tak to vyjde, počítám tak, na pět padesát na hodinu…
To, že se mu nakonec podařilo kupce sehnat, považuji za vítězství ducha nad hmotou, zvláště, když se navíc nejedná o žádnou boudu na kupujícím, ale mnou prodávaná nemovitost zcela slňuje jeho potřeby a očekávání.
Ovšem za uskutečnění prodeje zcela jednoznačně vděčím panu Andráškovi, protože kupující si na nemovitost bral 100% hypotéku a nebýt neustálé péče pana Andráška, tak to absolutně nikdy nemohl dotáhnout do konce, protože jednání s bankami, katastrem, právníky, odhadci, bylo náročné. Proto mohu pana Andráška doporučit nejen jako pečlivého a urputného (v tom dobrém slova smyslu) realitního makléře. Kdykoliv mu též vystavím glejt osvědčující jeho zdatnosti.
V každém případě – domeček ve Smolnici čeká jeho další osud s jeho novým majitelem, já jsme mohla dát jeden spis do archivu a nezbývá mi, než Vaší pobočce Re/Maxu a jejímu osazenstvu popřát krásné Vánoce a poněkud lepší kšefty, než byl tenhle ten se mnou.
srdečně, s díky, Klára Samková

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CAPTCHA načítání...