Ing. Radek Grée

Ing. Radek Grée

Dobrý den

reality mne baví celý život,  ale býval to takový koníček při zaměstnání. Velkou část svého profesního života jsem jsem pracoval ve velké mezinárodní společnosti,  obchodující s manipulační technikou. Celých 17 let – od obchodníka po regionálního vedoucího obchodu.

Říká se,  že na změnu není nikdy pozdě.  Proto jsem se rozhodl skočit po hlavě do toho, co mne vždy bavilo – do realit.

Proč RE/MAX? Volba byla jednodušší, než jsem čekal.  Hledal jsem to, na co jsem byl zvyklý – silnou a zdravou firmu, která je postavena na úctě ke klientovi a poskytuje možnost růstu. Firmu s reputací a bez negativních referencí mezi lidmi. Proto RE/MAX.

Co Vám mohu nabídnout? Budu o Vás s radostí pečovat. Dostanete kompletní servis tak, abyste se mohli věnovat své práci a rodině a já zařídím to ostatní. Pomoc s nastavením správné ceny, vyhledání nejlepšího kupce, kompletní právní servis vč. přepisu energií – to je samozřejmost. U zajímavých nemovitostí doplňuji fotografie videoprohlídkou, aby si potenciální zájemce udělal co nejlepší obrázek. A co je velmi důležité – na prvním místě je bezpečí pro Vás, Vaši nemovitost i Vaše finance.

Na těchto stránkách najdete reference mých klientů, kterým jsem se o prodej již postaral. Zavolejte, pokud se budete chtít zařadit mezi ně. Těším se na Vás.

S úctou

Radek Grée