Profil – Lenka Hrdličková

Lenka Hrdličková

Vaše osobní realitní makléřka pro Louny a okolí.

Ocenění:

Virtuální prohlídky:

RD Ročov

Byt Louny, 17. listopadu

Byt Louny, ul. Štefánikova

Byt –

Byt –

Byt –

O mně:

To, že se jmenuji Lenka, už víte, ale co nevíte, je moje cesta k realitám. Dovolte mi, abych se Vám krátce představila. Narodila jsem se … no už je to dávno v horském městečku ve Vejprtech. Zde jsem strávila 40 let svého života a hrozně ráda se tam vracím. Po „životním kotrmelci“ jsem se najednou ocitla v Lounech a nastala doba velkých změn.  Původní profesí jsem sociální pracovnice, jsem hodně empatická a citlivá, což je někdy i dosti na škodu, ale jsem prostě taková. Když jsem se v novém působišti rozkoukala, nastalo období hledání vhodného pracovního místa, učinila jsem různé pokusy, ale pořád to nebylo ono.

Kamarádka mě před čtyřmi lety vzala na prezentační schůzku do realitní kanceláře. Nejprve jsem každého ujistila, že si jdu pouze poslechnout, o čem ta práce realitního makléře vlastně je. O práci v realitách jsem vůbec neuvažovala. Slovo dalo slovo a já u realit zůstala. Nebylo to vždy radostné, občas přicházely dny, kdy jsem si říkala, že s tím praštím a půjdu dělat něco jiného, jenomže na konci každého obchodu jsem prožívala a dodnes prožívám úžasný pocit … a sice, že někomu dům jeho snů předávám a někomu druhému zase přináším za jeho nemovitost peníze. A zjistila jsem jednu krásnou věc … neprodávám nemovitosti, ale buduji si nové vztahy ,   komunikuji s lidmi  a  poznávám nové úžasné osobnosti.   Každý můj klient je jiný, každý má svůj vlastní životní příběh a já jsem šťastná, když mohu pomoci, když dobře jeho nemovitost prodám nebo najdu přesně to, co hledá .

Vaše Lenka

Makléřka měsíce

 • Srpen 2020 - Žatec
 • Květen 2020 - Žatec
 • Duben 2020 - Žatec

Kompletní přehled ocenění zde:

 • Srpen 2020 - Žatec
 • Květen 2020 - Žatec
 • Duben 2020 - Žatec
 • Únor 2020 - Žatec
 • Březen 2020 - Žatec
 • Červen 2019 - Žatec
 • Listopad 2018 - Žatec
 • Říjen 2018 - Žatec

Zeptejte se mě:

Aktuální videa:

Videa prodaných nemovitostí:

Jak by mohla vypadat prezentace Vaší nemovitosti?

Prodala jsem:

91

Nemovitostí na území české republiky

Reference:

Hodnocení od spokojené klientky Lenky Hrdličkové

Vše probíhalo k naší plné spokojenosti. Oceňuji profesionální přístup makléřky. K. Zetková 

Reference od spokojeného klienta makléřky Lenky Hrdličkové

Velmi komunikativní makléřka s příjemným vystupováním a velkým zájmem o spokojenost klienta i kupujícího. K. Korf 

Reference od spokojené klientky makléřky Lenky Hrdličkové

Prodej rodinného domu byl díky paní Hrdličkové tak svižný a pohodlný, že její profesionalita a vstřícnost byly už “jen” příjemným bonusem. S čím mohla pomoci, pomohla, o všem přehledně informovala. Prostě paráda. Miškovská Eva

Aktuální nabídka

Chci prodat nemovitost

V případě navázání spolupráce, Vám poskytnu kompletní služby včetně právního a finančního servisu a postarám se o prodej Vaší nemovitosti pomocí nejmodernějších technik, které poskytují pouze realitní makléři sítě RE/MAX.

Denně se mi dostává mnoho poptávek po koupi nemovitosti. Je tedy možné, že už i pro Vaši nemovitost mám vhodného kupce.

Děkujeme Vám za důvěru, kterou v RE/MAX vkládáte, jsme pro Vás osobní zárukou, že nebude zklamána.

Splnění informační povinnosti

Právní ustanovení

Ochrana osobních údajů

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti (zákon č. 480/2004 Sb., v platném znění) jsou nabídky nemovitostí zasílané elektronickou poštou obchodním sdělením ve smyslu tohoto zákona. Pokud společnost RE/MAX získá od návštěvníka těchto webových stránek (dále jen „návštěvník“) jeho e-mailovou adresu a telefonní číslo v souvislosti s poptávkou nemovitosti (koupě či nájem), nabídkou nemovitosti (prodej či pronájem), zájmem vlastnit kancelář sítě RE/MAX či stát se mentorem, makléřem či obchodním ředitelem v rámci sítě RE/MAX, nebo v souvislosti s žádostí návštěvníka o zasílání informací a novinek ohledně nabízených nemovitostí, je společnost za splnění dalších zákonných podmínek oprávněna emailovou adresu a telefonní číslo návštěvníka využívat pro potřeby šíření obchodních sdělení týkajících se vlastních produktů a služeb. Návštěvník má možnost odmítnout zasílání obchodních sdělení při poskytnutí osobních údajů. Návštěvník má možnost zaslat společnosti RE/MAX informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány.
Společnost RE/MAX je oprávněna zpracovávat osobní údaje poskytnuté jí návštěvníky těchto stránek jen podle zákona o ochraně osobních údajů (zákon č. 101/2000 Sb., v pozdějším znění). Podobnější informace o zpracování osobních údajů naleznete v části Zpracování osobních údajů.

Obsah webových stránek

Vyobrazení, články, inzeráty a jiné informace zveřejněné na těchto webových stránkách mohou být kopírovány pouze pro osobní potřebu návštěvníka stránek a nesmí být dále uveřejňovány bez předchozího písemného souhlasu společnosti RE/MAX.
Obsah webových stránek je chráněn podle autorského zákona (zákona č. 121/2000 Sb., v platném znění), zákona o ochranných známkách (zákona č. 213/1995 Sb., v platném znění) a případně dalších právních předpisů.
Přestože jsou tyto webové stránky průběžně aktualizovány, společnost RE/MAX tímto upozorňuje návštěvníky, že se na těchto webových stránkách mohou vyskytnout i údaje, které nejsou aktuální.

Splnění informační povinnosti

Osobní údaje poskytnuté návštěvníky webových stránek společnosti RE/MAX budou zpracovávány jako osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“), společností RE/MAX jako správcem, a to pro obchodní a marketingové účely, zejména zasílání nabídek nemovitostí a služeb společnosti RE/MAX. Osobní údaje budou zpracovávány společností RE/MAX po dobu neurčitou. Osobní údaje budou předány ke zpracování společnostem ze skupiny RE/MAX a/nebo makléřům, kteří jsou příslušní v rámci sítě RE/MAX k poskytnutí realitních služeb podle parametrů nemovitosti vyplněných návštěvníkem. Příslušné společnosti a/nebo makléři budou zpracovávat osobní údaje za účelem zprostředkování prodeje, koupě, pronájmu či jiné dispozice s nemovitostí, a to po dobu neurčitou.
Veškeré osobní údaje jsou chráněny v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. V souladu se zákonem o ochraně osobních údajů má každý právo nahlížet do svých osobních údajů, právo opravovat je a také má další práva v souladu s ustanovením § 21 zákona o ochraně osobních údajů. Pokud se bude návštěvník domnívat, že jeho práva v oblasti ochrany osobních údajů jsou porušována, je oprávněn podat stížnost Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Chci odhad ceny nemovitosti

Často si lidé chtějí nemovitost prodat sami, aby ušetřili na provizi makléřů.  Prodávající ušetří na provizi, ale z prodeje nemovitosti dostanou většinou mnohem nižší částku, než byla skutečná hodnota nemovitosti. Ve výsledku utrpí mnohem větší ztrátu než je provize makléřů.

Chcete nezávazně vědět tržní cenu nemovitosti ? Stačí vyplnit formulář níže.

Ceny na trhu se neustále mění a jsou odvislé v návaznosti na lokalitě, velikosti a opotřebovanosti nemovitosti. Díky informacím z dotazníku jsme Vám schopni vytvořit srovnávací analýzu a poskytnout rámcový přehled o tržní ceně nemovitosti.

Odhad tržní ceny nemovitosti Vám udělám zdarma!

Splnění informační povinnosti

Námi stanovená tržní cena je orientační a nenahrazuje znalecký posudek pro výpočet daně z převodu nemovitostí ani neslouží jako podklad pro hypoteční úvěr.

Cena domů, bytů a pozemků v lokalitách Chomutov, Jirkov, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Litvínov, Žatec, Louny, Praha, Podbořany vystavují přímo naši certifikovaní realitní makléři. Ostatní lokality zajišťujeme ve spolupráci s širokou sítí poboček realitních kanceláří RE/MAX.

Naše služba je bezplatná a nezávazná. Odpovíme Vám obratem.


Tipy, které pomohou prodat Vaši nemovitost:

Jak připravit svou nemovitost na prodej?

Každý prodávající by se měl za prvé rozloučit se svou nemovitostí. Už to není jeho domov, ale zboží, které je potřeba co nejvýhodněji prodat. Dále by měl nemovitost „odosobnit“, odvézt rodinné obrazy, suvenýry z cest, přebytečný nábytek atd. Nemovitost by měla působit čistým a neosobním dojmem. Při prohlídce by měl být přítomen pouze majitel nemovitosti, který by měl před příchodem potenciálních kupujících řádně vyvětrat. Též doporučujeme použít silnější žárovky pro lepší osvětlení prostoru.

Jak správně svou nemovitost nafotit?

Zhotovení kvalitní fotodokumentace je jedním z nejdůležitějších marketingových nástrojů, které mohou zásadním způsobem urychlit prodej Vaší nemovitosti. Na fotografiích by měly být vidět všechny důležité dispozice Vašeho bytu nebo domu. Mezi další doporučení patří nemovitost vymalovat, spravit všechny stěny, učinit veškeré další nezbytné úpravy či opravy a precizně uklidit. Poslední rada zní, vždy je lepší fotit za denního světla.

Jak to funguje na západních trzích?

Na západě majitelé často do prodeje své nemovitosti investují a najímají si specializované firmy, které mají své designéry, malíře, zahradníky a jiné řemeslníky. Vědí, že se jim vynaložená investice vrátí jak v ceně, tak v mnohem kratším čase prodeje.

RE/MAX 4you logo

Realitní kancelář RE/MAX 4 you – specialista na Chomutov, Louny, Žatec a Prahu!

Chci radu ohledně daní

Víte, které daně souvisí s koupí nebo prodejem nemovitosti ? Koho se týkají a do kdy musí být uhrazeny
Nebojte se, nejste v tom sami. Mnoho lidí má v oblasti daní velký zmatek, právě proto Vám to velice rád ujasním.

Pokud však máte další otázky nebo potřebujete pomoci s daňovým přiznáním. Neváhejte mne kontaktovat a Váš dotaz zadejte do formuláře níže.

Zadejte Váš dotaz

Daň z nabytí nemovitých věcí

 • Co znamená daň z nabytí nemovitých věcí? Daň z nabytí nemovitých věcí je takzvaná srážka z převodu peněz.
 • Koho se týká ? Tato daň se vztahuje ke kupujícím
 • Kolik to stojí ? Každý kupující musí uhradit 4 % z kupní ceny nemovitosti
 • Do kdy se musí uhradit? Daň se musí vždy uhradit do konce třetího kalendářního měsíce od měsíce, ve které jste nabyli vlastnická práva nemovitosti. To znamená, že ať už jste se stali vlastníky nemovitosti například 1. srpna nebo 20., daň se musí uhradit do 30. listopadu.
 • Existují výjimky? Od daně jsou osvobozeny majitelé, kteří daň nabyli darem nebo dědictvím.

Daň z nemovitosti

 • Co znamená daň z nemovitosti? Daň z nemovitosti je daň, která se platí ročně a to za nabytí nemovitosti.
 • Koho se týká? Týká se každého, kdo v předešlém roce nabyl do vlastnictví nemovitost.
 • Kolik to stojí ? Sazba daně se liší dle typu nemovitosti a také záleží na velikosti obce, města ve kterém se nemovitost nachází.
 • Do kdy se musí uhradit ? Daň z nemovitosti se platí předem. Pokud jste v roce 2017 nabyli nemovitost, tak daňové přiznání se za rok 2018 musí podat do konce ledna 2018.
 • Existují výjimky? Daň z nemovitosti se neplatí, pokud jste zakoupili úplně nový rodinný dům od developera nebo byt v novostavbě.

Podejte daňové přiznání včas

Koupili jste v loňském roce nemovitost? Pozor…