Ocenění:

RE/MAX Top Club Gold

O mně:

Moje cesta k realitnímu makléři v Rychnově nad Kněžnou vedla přes spolupráci s RE/MAX Akademií, kde jsem se spolupodílel na projektu Certifikace realitních a makléřů a koncepce vzdělávání. Po několika letech této zajímavé práce jsem začal pracovat jako realitní makléř v mém rodišti na Rychnovsku, kam jsem utekl z Prahy, kde jsem doposud žil. Nikoho jsem zde neznal, takže začátky byly těžké. Na druhou stranu jsem měl obrovskou příležitost začít budovat značku RE/MAX – Zdeněk Pilbauer od čistého stolu. Důrazem na maximální kvalitu, kterou jsem se naučil v akademii při projektu ISO, jsem začal získávat pozitivní reference a řadu zakázek. Nyní pracuji pouze na reference a své zákazníky si vybírám. Díky tomu je pro mě práce velkou radostí a naplňuje mou vášeň pro komunikaci a pomáhání lidem. Nahrazuje mi to předchozí povolání, kdy jsem pracoval jako učitel a trenér mentálně postižených sportovců, protože tuto práci jsem s těžkým srdcem ze zdravotních důvodů opouštěl. Bude mi potěšením pomoci i Vás prodejem nemovitosti.

Reference:

Reference pana Pilbauera

S panem magistrem Pilbauerem jsme byli po všech stránkách spokojení. Oceňujeme jeho osobní přístup, přátelské a přímé jednání, účinná pomoc od začátku při všech jednáních vč. dědického, příprava a rychlost prodeje s přiměřenou cenou,takže můžeme každému doporučit služby pana magistra Pilbauera.

Spokojená klientka

Se službami poskytovanými p.Zdeňkem Pilbaurem jsem byla velice spokojena, určitě doporučuji všem využít skutečnou kvalitu společnosti RE/MAX i výše jmenovaného makléře. Děkuji moc.

Další spokojený klient pana Pilbauera

Můžu jen doporučit. Pan Pilbauer je aktivní, pracovitý, plní dohodnuté termíny schůzek. Dokáže poradit, má dobrý přehled o trhu a hodně zkušeností. S jeho prací jsem velmi spokojen.

Makléř měsíce:

  • Březen 2019 - Praha
  • Únor 2019 - Praha

Kompletní přehled ocenění zde.

  • Březen 2019 - Praha
  • Únor 2019 - Praha

Zeptejte se mě:

Prodal jsem:

Aktuální nabídka

Chci prodat nemovitost

V případě navázání spolupráce, Vám poskytnu kompletní služby včetně právního a finančního servisu a postarám se o prodej Vaší nemovitosti pomocí nejmodernějších technik, které poskytují pouze realitní makléři sítě RE/MAX.

Denně se mi dostává mnoho poptávek po koupi nemovitosti. Je tedy možné, že už i pro Vaši nemovitost mám vhodného kupce.

Zadejte Vaši nabídku

Děkujeme Vám za důvěru, kterou v RE/MAX vkládáte, jsme pro Vás osobní zárukou, že nebude zklamána.

Splnění informační povinnosti

Právní ustanovení

Ochrana osobních údajů

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti (zákon č. 480/2004 Sb., v platném znění) jsou nabídky nemovitostí zasílané elektronickou poštou obchodním sdělením ve smyslu tohoto zákona. Pokud společnost RE/MAX získá od návštěvníka těchto webových stránek (dále jen „návštěvník“) jeho e-mailovou adresu a telefonní číslo v souvislosti s poptávkou nemovitosti (koupě či nájem), nabídkou nemovitosti (prodej či pronájem), zájmem vlastnit kancelář sítě RE/MAX či stát se mentorem, makléřem či obchodním ředitelem v rámci sítě RE/MAX, nebo v souvislosti s žádostí návštěvníka o zasílání informací a novinek ohledně nabízených nemovitostí, je společnost za splnění dalších zákonných podmínek oprávněna emailovou adresu a telefonní číslo návštěvníka využívat pro potřeby šíření obchodních sdělení týkajících se vlastních produktů a služeb. Návštěvník má možnost odmítnout zasílání obchodních sdělení při poskytnutí osobních údajů. Návštěvník má možnost zaslat společnosti RE/MAX informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány.
Společnost RE/MAX je oprávněna zpracovávat osobní údaje poskytnuté jí návštěvníky těchto stránek jen podle zákona o ochraně osobních údajů (zákon č. 101/2000 Sb., v pozdějším znění). Podobnější informace o zpracování osobních údajů naleznete v části Zpracování osobních údajů.

Obsah webových stránek

Vyobrazení, články, inzeráty a jiné informace zveřejněné na těchto webových stránkách mohou být kopírovány pouze pro osobní potřebu návštěvníka stránek a nesmí být dále uveřejňovány bez předchozího písemného souhlasu společnosti RE/MAX.
Obsah webových stránek je chráněn podle autorského zákona (zákona č. 121/2000 Sb., v platném znění), zákona o ochranných známkách (zákona č. 213/1995 Sb., v platném znění) a případně dalších právních předpisů.
Přestože jsou tyto webové stránky průběžně aktualizovány, společnost RE/MAX tímto upozorňuje návštěvníky, že se na těchto webových stránkách mohou vyskytnout i údaje, které nejsou aktuální.

Splnění informační povinnosti

Osobní údaje poskytnuté návštěvníky webových stránek společnosti RE/MAX budou zpracovávány jako osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“), společností RE/MAX jako správcem, a to pro obchodní a marketingové účely, zejména zasílání nabídek nemovitostí a služeb společnosti RE/MAX. Osobní údaje budou zpracovávány společností RE/MAX po dobu neurčitou. Osobní údaje budou předány ke zpracování společnostem ze skupiny RE/MAX a/nebo makléřům, kteří jsou příslušní v rámci sítě RE/MAX k poskytnutí realitních služeb podle parametrů nemovitosti vyplněných návštěvníkem. Příslušné společnosti a/nebo makléři budou zpracovávat osobní údaje za účelem zprostředkování prodeje, koupě, pronájmu či jiné dispozice s nemovitostí, a to po dobu neurčitou.
Veškeré osobní údaje jsou chráněny v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. V souladu se zákonem o ochraně osobních údajů má každý právo nahlížet do svých osobních údajů, právo opravovat je a také má další práva v souladu s ustanovením § 21 zákona o ochraně osobních údajů. Pokud se bude návštěvník domnívat, že jeho práva v oblasti ochrany osobních údajů jsou porušována, je oprávněn podat stížnost Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Chci odhad ceny nemovitosti

Děkujeme Vám za důvěru, kterou v RE/MAX vkládáte, jsme pro Vás osobní zárukou, že nebude zklamána.

Splnění informační povinnosti

Často si lidé chtějí nemovitost prodat sami, aby ušetřili na provizi makléřů.  Prodávající ušetří na provizi, ale z prodeje nemovitosti dostanou většinou mnohem nižší částku, než byla skutečná hodnota nemovitosti. Ve výsledku utrpí mnohem větší ztrátu než je provize makléřů.

Chcete nezávazně vědět tržní cenu nemovitosti ? Stačí vyplnit formulář níže.

Ceny na trhu se neustále mění a jsou odvislé v návaznosti na lokalitě, velikosti a opotřebovanosti nemovitosti. Díky informacím z dotazníku jsme Vám schopni vytvořit srovnávací analýzu a poskytnout rámcový přehled o tržní ceně nemovitosti.

Odhad tržní ceny nemovitosti Vám udělám zdarma!

Leták RE/MAX 4 Mgr. Zdeněk Pilbauer

Zajímá Vás, co nového se děje ve světě realit a jaká je aktuální nabídka a poptávka po nemovitostech?

Přečtěte si aktuální vydání mého letáku níže.

  • Aktuální vydání

Tisk Pilbauer NWS 5

  • Všechna vydání

Click here to add your own text