Gepard hypoteční kalkulačka – řekněte si o nižší sazbu své hypotéky!

Naše hypoteční kalkulačka pracuje s mnoha vzorci a parametry, je nejpřesnějším on-line srovnáním hypoték na trhu v ČR.
Zadejte parametry Vašeho hypotečního úvěru a ihned zjistíte, zda můžete čerpat hypotéku a u jakých bank. Se vším Vám poradíme a vybereme pro Vás nejlepší řešení, nejvýhodnější hypotéku na trhu. Budeme s Vámi po celou dobu splácení.

Nejlepší hypotéka s Gepard Finance!


Hypoteční kalkulačka:

nahrávám…

Věděli jste, že…?

Čerpání hypotečního úvěru je nejcitlivějším momentem v hypotečním procesu: neobdrží-li prodávající včas částku ve stanovené výši, hrozí Vám sankce. Hypoteční makléř je záruka bezproblémového čerpání. S hypotečním makléřem budete bydlet včas.


Cesta za novým bydlením je plná nástrah. Zvláště, pokud nemáte dostatečné množství vlastních prostředků a musíte si vzít hypotéku.
Hypotéka Vám změní život. Aby Váš život byl bez komplikací, provedeme Vás celým procesem vyřízení hypotéky.

Hypoteční kalkulačka - realitní kancelář RE/MAX 4 you. Najdeme vám nejlepší hypotéku!

3x proč FÉR hypotéku

1. Získejte maximum. Jsme specialisté

Soustředíme se na hypotéky. Jsme na ně specialisté. Děláme je naplno. Vše ostatní svěřujeme kolegům. Desítky miliard korun ročně ve sjednaných a zařízených hypotékách mluví za vše. Opakováním k dokonalosti. Vytěžte z nás maximum i vy.

2. Chtějte po nás detaily. Pracujeme precizně

Hypotéka. Celoživotní úspory, střecha nad hlavou. Je nepříjemné, když vám do ní zatéká. Stačí malá skulina a za chvíli je doma potopa. Stejně tak malá chyba při vyřízení hypotéky. Pouhá maličkost a hladký průběh se zhroutí jako domeček z karet. Stále sledujeme trh, bankovní metodiky, jsme v obraze. Pracujeme precizně. Využijte toho.

3. Užijte si pohodu. Dodržujeme kodex

Ušili jsme si na sebe Etický kodex Asociace hypotečních makléřů. Citujeme:
„Pomáháme našim Klientům činit zodpovědná rozhodnutí na základě objektivních informací, a to vždy s ohledem na jejich potřeby a situaci. Řídíme se pravidlem, že Klientům doporučujeme pouze taková řešení, která bychom zvolili my sami, pokud bychom byli v pozici Klienta.“ Přemýšlíme za vás. Zbavte se starostí.

Více peněz i času pro vás. Ušetřete zdarma.