Ocenění:

O mně:

Jmenuji se Zlata Gründlingová, je mi 50 let a žiji v horské obci Klíny. V rámci živnosti se mezi lidmi pohybuji už spoustu let, a proto jsem se před pár lety stala realitní makléřkou. Nejvíce mne na této práci baví jednat s lidmi, dále focení a úprava nemovitostí, neboli homestaging. Myslím, že jedna z nejdůležitejších věcí na této práci je, aby nemovitost co nejlépe reprezentovala prodávajícího a mezi mé zásady patří hlavně spokojený klient.

A proč jsem si zvolila právě RE/MAX?  Jelikož práce v něm zahrnuje “etický kodex”, má velice dobré jméno na celosvětovém trhu realit a nabízí opravdovou kvalifikaci budoucím i stávajícím makléřům.

Pro vyšší zkvalitnění realitních služeb klientům, jsme vytvořily tým s mojí osobní asistentkou Nellou Gründlingovou. Je jí 20 let a studuje na vysoké škole v oboru ekonomiky a managementu.

A proč spolupracovat právě s námi?

Ušetříme Váš čas tím, že budeme pracovat za Vás. Prodáme Vaši nemovitost rychle a efektivně díky sdílení v celosvětovém systému RE/MAX. Stanovíme optimální cenu Vaší nemovitosti podle cenových map, a v případě potřeby financování Vaší nemovitosti domluvíme schůzku s hypotečním specialistou.

Makléř měsíce

  • Leden 20201 - Chomutov
  • Duben 2020 - Chomutov
  • Leden 2020 - Chomutov
  • Září 2019 - Chomutov

Kompletní přehled ocenění zde.

  • Leden 20201 - Chomutov
  • Duben 2020 - Chomutov
  • Leden 2020 - Chomutov
  • Září 2019 - Chomutov

Zeptejte se mě:

Nevíte si s něčím rady a chcete mít jasno, jak to doopravdy je ? Velice rád Vám s tím pomohu. 

Pokud tedy máte otázky z oblasti realit, financování či potřebujete radu v rámci právního servisu, který klientům poskytujeme, vyplňte prosím, formulář níže a já Vám odpovím co nejrychleji to půjde.

Naše poradenství je ZDARMA!

Zobchodovala jsem:

41

nemovitostí na území České republiky

Reference:

Poděkování makléřce Zlatce Gründlingové od spokojené klientky

Dobrý den, Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat za profesionální práci v prodeji bytu. Děkuji  za velkou ochotu, jste velmi sympatická,  ochotná, velmi vstřícná a člověk na svém místě. Přeji hezký den a hodně úspěchů v této práci. S pozdravem J.Špacírová

Poděkování Zlatě Gründlingové a její asistentce

Dobrý večer paní Gründlingová, chtěl bych Vám poděkovat a Vaší dceři Nelle za vstřícné a profesionální jednání při koupi mého domu. Společně s Vaší kolegyní jste mi splnily sen, o kterém jsem snil od mala, za to Vám patří velké DÍK! Byly jste tu pro mě od začátku až do konce, což je dnes vzácností, […]

Reference makléřky Zlaty Gründlingové

Dobrý den Vracím se ještě k prodeji naší zahrádky v Bilině. Oslovili jsme vaší makléřku paní Zlatu Grundlingovou,která odvedla opravdu dobrou práci….velice jsme ocenili její profesionální a především lidský přístup.Po celý čas se paní makléřka o nás starala opravdu více jak na 100%. Ještě jednou děkujeme Jana a Vašek Krajníkovi

Aktuální nabídka:

Chci prodat nemovitost

V případě navázání spolupráce, Vám poskytnu kompletní služby včetně právního a finančního servisu a postarám se o prodej Vaší nemovitosti pomocí nejmodernějších technik, které poskytují pouze realitní makléři sítě RE/MAX.

Denně se mi dostává mnoho poptávek po koupi nemovitosti. Je tedy možné, že už i pro Vaši nemovitost mám vhodného kupce.

Děkujeme Vám za důvěru, kterou v RE/MAX vkládáte, jsme pro Vás osobní zárukou, že nebude zklamána.

Splnění informační povinnosti

Právní ustanovení

Ochrana osobních údajů

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti (zákon č. 480/2004 Sb., v platném znění) jsou nabídky nemovitostí zasílané elektronickou poštou obchodním sdělením ve smyslu tohoto zákona. Pokud společnost RE/MAX získá od návštěvníka těchto webových stránek (dále jen „návštěvník“) jeho e-mailovou adresu a telefonní číslo v souvislosti s poptávkou nemovitosti (koupě či nájem), nabídkou nemovitosti (prodej či pronájem), zájmem vlastnit kancelář sítě RE/MAX či stát se mentorem, makléřem či obchodním ředitelem v rámci sítě RE/MAX, nebo v souvislosti s žádostí návštěvníka o zasílání informací a novinek ohledně nabízených nemovitostí, je společnost za splnění dalších zákonných podmínek oprávněna emailovou adresu a telefonní číslo návštěvníka využívat pro potřeby šíření obchodních sdělení týkajících se vlastních produktů a služeb. Návštěvník má možnost odmítnout zasílání obchodních sdělení při poskytnutí osobních údajů. Návštěvník má možnost zaslat společnosti RE/MAX informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány.
Společnost RE/MAX je oprávněna zpracovávat osobní údaje poskytnuté jí návštěvníky těchto stránek jen podle zákona o ochraně osobních údajů (zákon č. 101/2000 Sb., v pozdějším znění). Podobnější informace o zpracování osobních údajů naleznete v části Zpracování osobních údajů.

Obsah webových stránek

Vyobrazení, články, inzeráty a jiné informace zveřejněné na těchto webových stránkách mohou být kopírovány pouze pro osobní potřebu návštěvníka stránek a nesmí být dále uveřejňovány bez předchozího písemného souhlasu společnosti RE/MAX.
Obsah webových stránek je chráněn podle autorského zákona (zákona č. 121/2000 Sb., v platném znění), zákona o ochranných známkách (zákona č. 213/1995 Sb., v platném znění) a případně dalších právních předpisů.
Přestože jsou tyto webové stránky průběžně aktualizovány, společnost RE/MAX tímto upozorňuje návštěvníky, že se na těchto webových stránkách mohou vyskytnout i údaje, které nejsou aktuální.

Splnění informační povinnosti

Osobní údaje poskytnuté návštěvníky webových stránek společnosti RE/MAX budou zpracovávány jako osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“), společností RE/MAX jako správcem, a to pro obchodní a marketingové účely, zejména zasílání nabídek nemovitostí a služeb společnosti RE/MAX. Osobní údaje budou zpracovávány společností RE/MAX po dobu neurčitou. Osobní údaje budou předány ke zpracování společnostem ze skupiny RE/MAX a/nebo makléřům, kteří jsou příslušní v rámci sítě RE/MAX k poskytnutí realitních služeb podle parametrů nemovitosti vyplněných návštěvníkem. Příslušné společnosti a/nebo makléři budou zpracovávat osobní údaje za účelem zprostředkování prodeje, koupě, pronájmu či jiné dispozice s nemovitostí, a to po dobu neurčitou.
Veškeré osobní údaje jsou chráněny v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. V souladu se zákonem o ochraně osobních údajů má každý právo nahlížet do svých osobních údajů, právo opravovat je a také má další práva v souladu s ustanovením § 21 zákona o ochraně osobních údajů. Pokud se bude návštěvník domnívat, že jeho práva v oblasti ochrany osobních údajů jsou porušována, je oprávněn podat stížnost Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Chci odhad ceny nemovitosti

Často si lidé chtějí nemovitost prodat sami, aby ušetřili na provizi makléřů.  Prodávající ušetří na provizi, ale z prodeje nemovitosti dostanou většinou mnohem nižší částku, než byla skutečná hodnota nemovitosti. Ve výsledku utrpí mnohem větší ztrátu než je provize makléřů.

Chcete nezávazně vědět tržní cenu nemovitosti ? Stačí vyplnit formulář níže.

Ceny na trhu se neustále mění a jsou odvislé v návaznosti na lokalitě, velikosti a opotřebovanosti nemovitosti. Díky informacím z dotazníku jsme Vám schopni vytvořit srovnávací analýzu a poskytnout rámcový přehled o tržní ceně nemovitosti.

Odhad tržní ceny nemovitosti Vám udělám zdarma!

Odhad ceny nemovitosti

Splnění informační povinnosti

Námi stanovená tržní cena je orientační a nenahrazuje znalecký posudek pro výpočet daně z převodu nemovitostí ani neslouží jako podklad pro hypoteční úvěr.

Cena domů, bytů a pozemků v lokalitách Chomutov, Jirkov, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Litvínov, Žatec, Louny, Praha, Podbořany vystavují přímo naši certifikovaní realitní makléři. Ostatní lokality zajišťujeme ve spolupráci s širokou sítí poboček realitních kanceláří RE/MAX.

Naše služba je bezplatná a nezávazná. Odpovíme Vám obratem.


Tipy, které pomohou prodat Vaši nemovitost:

Jak připravit svou nemovitost na prodej?

Každý prodávající by se měl za prvé rozloučit se svou nemovitostí. Už to není jeho domov, ale zboží, které je potřeba co nejvýhodněji prodat. Dále by měl nemovitost „odosobnit“, odvézt rodinné obrazy, suvenýry z cest, přebytečný nábytek atd. Nemovitost by měla působit čistým a neosobním dojmem. Při prohlídce by měl být přítomen pouze majitel nemovitosti, který by měl před příchodem potenciálních kupujících řádně vyvětrat. Též doporučujeme použít silnější žárovky pro lepší osvětlení prostoru.

Jak správně svou nemovitost nafotit?

Zhotovení kvalitní fotodokumentace je jedním z nejdůležitějších marketingových nástrojů, které mohou zásadním způsobem urychlit prodej Vaší nemovitosti. Na fotografiích by měly být vidět všechny důležité dispozice Vašeho bytu nebo domu. Mezi další doporučení patří nemovitost vymalovat, spravit všechny stěny, učinit veškeré další nezbytné úpravy či opravy a precizně uklidit. Poslední rada zní, vždy je lepší fotit za denního světla.

Jak to funguje na západních trzích?

Na západě majitelé často do prodeje své nemovitosti investují a najímají si specializované firmy, které mají své designéry, malíře, zahradníky a jiné řemeslníky. Vědí, že se jim vynaložená investice vrátí jak v ceně, tak v mnohem kratším čase prodeje.

RE/MAX 4you logo

Realitní kancelář RE/MAX 4 you – specialista na Chomutov, Louny, Žatec a Prahu!