Ing. Klára Kašparová

Ing. Klára Kašparová

K práci realitního makléře jsem se dostala „náhodou“ při koupi vlastního bytu před pěti lety. Již tehdy mne oslovila profesionalita, přístup a ochota makléře, který se o prodej nemovitosti staral. Během několika měsíců mě oslovil s nabídkou začít pracovat jako realitní makléř. Shodou okolností jsem v té době zvažovala, co dál po dlouhé mateřské dovolené a tuto možnost jsem přijala jako příležitost a výzvu.

Lákalo mě, že si kromě zajištění příjmu mohu volně plánovat čas dle potřeb rodiny a především, že svojí prací budu pomáhat lidem. To, že jsem vnímavá a empatická k potřebám druhých,  často využívám v komunikaci a při setkávání s klienty. Buduji si s nimi osobní vztahy a největší odměnou pro mne je, když jim pomůžu ke splnění jejich snu. Často se mi stává, že se ke mně vrací a nebo mi volají jejich přátelé a známí, že na mne dostali dobré doporučení. S některými klienty jsme se stali dokonce přáteli, což se nedá ničím vyvážit a moc si takových vztahů cením.

Ne vždy byla samozřejmě cesta jednoduchá, mnohdy jsem i zvažovala, že se vydám jinudy. Ale pokaždé jsem si uvědomila, jak moc si cením variability této práce a toho, že mohu být neustále v pohybu a kontaktu s lidmi. Takže jsem po každém takovém momentu sebrala síly a byla rozhodnutá jít dál. Velmi mi v tom pomohlo úžasné zázemí kanceláře, podpora majitele Pavla Hassmana i kolegů a v neposlední řadě i to, že jsem si znovu připomněla, že spolupracovat s RE/MAX 4 you znamená spolupracovat s kvalitou a špičkou v tomto oboru, která v našich podmínkách nemá srovnatelnou konkurenci.

Mým cílem bylo a stále je, aby kvalita mojí práce oslovovala klienty tak, jako tehdy před pěti lety mě práce mého kolegy. Nejvyšším oceněním jsou pro mě spokojení klienti, jejich reference a těší mě, že se jejich řady neustále rozrůstají.

S velkým potěšením se stanu i Vaší osobní realitní makléřkou.

Vaše Klára K.